Zaznacz stronę

Konieczność nauki angielskiego

W świecie zdominowanym przez Internet i technologię, która rozwija się szybciej, niż jesteśmy w stanie nadążyć, język angielski okazuje się koniecznością, a nie zaletą. Oczywiście wskazane jest rozpoczęcie nauki języka angielskiego w młodym wieku (poprawia to ogólnie wyniki w szkole poprzez ćwiczenie pamięci, uwagi, skojarzeń ze słownictwem języka ojczystego, akcent jest bardzo zbliżony do native speakerów, nauka się kończy poprzez zabawę, intuicyjnie, bez wysiłku itp.), ale nigdy nie jest za późno. Znajomość języka obcego jest kluczem do uzyskania dostępu do ogromnej ilości informacji, które istnieją dzisiaj. Ponadto odejście od codziennej rutyny oznacza zwiększenie efektywności wykonywanej pracy.

Co prezentują poszczególne lekcje

Prywatne lekcje języka angielskiego to często nie tylko sposób na poprawę umiejętności komunikacyjnych, ale także okazja do relaksu. Zespół Lektor Personalny zaprasza dorosłych i dzieci do doskonalenia umiejętności komunikacyjnych i korzystania z doskonałego języka angielskiego. Proponujemy indywidualny program szkoleniowy, uwzględniający wszystkie Twoje preferencje i potrzeby. Na naszych lekcja angielskiego będziesz miał możliwość pokonania bariery językowej i doskonalenia umiejętności konwersacji w języku angielskim, w tym rozwijania umiejętności rozumienia ze słuchu. Pomożemy Ci wzbogacić Twoje aktywne słownictwo i nauczymy się komunikować w różnych kontekstach: na ulicy, na różnych spotkaniach, w sklepach, na lotnisku, przez telefon w korespondencji itp.)

prywatne lekcje języka angielskiego
prywatne lekcje języka angielskiego

Techniki nauczania

Lekcje indywidualne z angielskiego są idealne na specjalistyczny lub intensywny kurs, elastyczny harmonogram lub jeśli czujesz się swobodnie w towarzystwie nauczyciela. Lekcje angielskiego z Lektor Personalny integrują wszystkie umiejętności językowe (słownictwo, rozumienie tekstu pisanego i mówionego, gramatykę itp.) w zależności od poziomu. Techniki stosowane w tej metodzie opierają się zarówno na komunikacji ustnej, jak i pisemnej, a najnowocześniejsze materiały są wybierane tak, aby wspierać interaktywny charakter lekcji. Metodą komunikacyjną nauczysz się przede wszystkim za pomocą ćwiczeń ze słuchu i mówienia wzmocnionych ćwiczeniami pisania i czytania, a gramatykę przyswajasz poprzez ćwiczenia komunikacyjne.

Korzyści z prywatnych lekcji

Główną zaletą lekcji indywidualnych jest możliwość ustalenia poziomu wiedzy oraz potrzeb/celów/preferencji konkretnego ucznia. Nauczyciel poświęca 100% czasu dostępnego osobie, dostosowując system szkolenia i metody nauczania języka angielskiego do specyfiki percepcji danego ucznia, zgodnie z jego życzeniami i dogodnym harmonogramem. Ustalisz cele kursu. Być może potrzebujesz angielskiego do pracy i, w zależności od dziedziny, w której pracujesz, chcesz nadać priorytet określonemu słownictwu, pewnym wyrażeniom i konstrukcjom, odpowiednim lub niezbędnym w codziennej działalności. A może chcesz przygotować się do egzaminu (np. na studia) i wtedy kurs dostarczy Ci niezbędnej wiedzy do tego celu. Nasi nauczyciele stosują specjalne techniki nauczania, które dostosowują się do każdego stylu uczenia się i utrzymują równowagę między płynnością a dokładnością dla każdej indywidualnej potrzeby.

korepetycje języka angielskiego
korepetycje języka angielskiego

Profesjonalizm

W Centrum Języków Obcych można spotkać wyjątkowych ludzi, oddanych usługom jakie oferuje centrum. Dzięki ich profesjonalizmowi i entuzjazmowi zawsze zostaniesz powitany z życzliwością i oddaniem. Wspólnie z uczniem budujemy plan nauki zgodnie z poziomem, pożądanym językiem i odpowiednim harmonogramem. Podchodzimy do metody nauczania, która jest interaktywna, oparta na ciągłej komunikacji. Naszym celem jest zdobycie lub poszerzenie Twojej wiedzy oraz pomoc w budowaniu pewności siebie w posługiwaniu się językiem obcym. Nasi nauczyciele należą do najlepszych w tej dziedzinie. Pasjonują się tym, co robią, a ich celem jest ułatwienie uczniom zrozumienia i nauki języka angielskiego nowoczesnymi metodami.

 • jakość
 • efektywność
 • najlepsi nauczyciele
 • najnowsze instrukcje
 • przyjemna atmosfera
 • program online
 • nauka w domu – on-line
 • zawody
 • premii
 • rabaty
 • płatność w ratach

Zalety lekcji indywidualnych

Lekcje jeden na jednego mają oczywistą zaletę – nauczyciel najpierw określa, jakie są braki ucznia, a następnie bardzo uważnie śledzi wszystkie „luki” tego ucznia. Wielką zaletą medytacji indywidualnych jest to, że cały czas jest skupiony i poświęcona nauce tego ucznia, w zależności od jego umiejętności i posiadanej wiedzy. Ponadto uczeń jest w tym czasie znacznie lepiej nadzorowany, a nauczyciel ma informację zwrotną, stale wie, jak uczeń sobie radzi, jakie problemy ma ma i gdzie musi wyzdrowieć. Wszystkie lekcje indywidualne oparte na metodzie komunikatywnej, dzięki czemu język obcy jest postrzegany jako narzędzie komunikacji, a nie tylko przedmiot nauczania w ramach kursu.

Przyjemna atmosfera

Nauka odbywa się poprzez symulowanie kontekstów indywidualne lekcje online z życia codziennego lub środowiska pracy, takich jak wymiana pomysłów i informacji, kontakty towarzyskie w środowisku nieformalnym lub angielskim biznesowym oraz zrozumienie określonych aspektów kulturowych lub różnic. Stworzenie miłej i pozytywnej atmosfery na spotkaniach jest od początku priorytetem. W ten sposób cele postawione na początku programu będą łatwiejsze do osiągnięcia, a studenci będą bardziej zmotywowani do udziału w kursach lub indywidualnych lekcjach indywidualnych. Tak więc indywidualne lekcje języka angielskiego to właściwy wybór dla ucznia w każdym wieku, jeśli masz określone cele i wymagania wobec procesu edukacyjnego i instruktażowego.

Prywatne lekcje języka angielskiego

Nie jest tajemnicą, że nauka języka obcego wymaga ogromnej determinacji. Korzyści płynące z nauki języka angielskiego są liczne, od korzyści zawodowych po korzyści osobiste. Robienie postępów i uczenie się czegoś nowego to satysfakcjonujące uczucie. Jeśli chcesz wziąć udział w kursie języka angielskiego, wybierz Lektor Personalny792-874-363 ! Indywidualne lekcje proponowane przez nasze centrum to prosty i wygodny sposób na szybką i skuteczną naukę języka angielskiego.